Een paar weken terug hebben wij een heerlijke kindvriendelijke pastaschotel gemaakt. Ik zag het recept op de website van de Albert Heijn maar heb er mijn eigen twist aan gegeven. Die van mij is namelijk iets simpeler ;-).
Dit waren bij ons de ingrediënten:
- Tomatenpastasaus
- Pasta penne
- 1 prei
- 1 courgette
- Kaas
- Pijnboompitjes
- Magere spekjes
Als eerst kook ik de pasta en bak ik de spekjes. Tijdens het koken van de pasta en het bakken van de spekjes snijd ik de prei in hele kleine stukjes en de courgette in dunne schijfjes
Wanneer de spekjes lekker zijn gebakken doe ik er de kleine stukjes prei bij en bak deze even met de spekjes mee. Vervolgens doe ik de pastasaus en de pasta erbij.
Daarna doe ik alles in de ovenschaal en leg ik de schijfjes courgette, dakpansgewijs, bovenop de pastaschotel. Vervolgens strooi ik de kaas en de pijnboompitjes over de schijfjes courgette.

Even een 20 minuten in de oven op 220 graden en klaar is de overheerlijke pastaschotel. Het was serieus erg lekker :-). Nola vindt het ook heel erg lekker. Ze smult er van, we hebben twee keer voor haar opgeschept.

Als jullie hem maken ben ik erg benieuwd wat jullie er van vinden :-).
-X-
Annelon



