De ecologische luiers van Naty zijn al erg bekend. De bekendste luiers onder de ecologische luiers maar ze zijn dan ook meteen erg prijzig. Je kan ze onder andere hier bestellen bij Biggreensmile.nl. Ik bestel altijd de luiers voor Nola. Scheelt zo veel gesjouw.
Wat mij als eerste opvalt is dat de luiers erg stevig zijn, een beetje stug maar dat vind ik wel fijn om doen. Je ziet echt meteen dat ze goed om de billen zitten. De luier is helemaal wit met allemaal kleine schaapjes er op.

De luier ging makkelijk om. Aan de zijkant zit de luier ook super goed. Wanneer Nola lekker rondkruipt en wild speelt blijft de luier goed op zijn plek. Nola blijft dag en nacht droog in deze luiers. Ik ben erg grote fan van deze luiers! Als ik het geld had dan was ik zeker voor deze gegaan. Maat vijf, die ze nu heeft, is namelijk €16,95 voor 42 stuks, dat is €0,40 per luier. Best duur maar echt het zijn hele fijne luiers.

Babydoekjes
Naast de luiers heeft het merk Naty ook verschillende babydoekjes.
- Sensitive wipes – licht geparfumeerd
- Sensitive wipes – met Aloe vera
- Flushable wipes – Toilet training

De sensitive wipes zijn inderdaad erg goed voor de babyhuid. Aan de licht geparfumeerde doekjes ruik je inderdaad dat ze een beetje geparfumeerd zijn maar om de geur zou ik niet zo snel deze doekjes kopen, ze hebben een normale neutrale geur. Of ik de doekjes wel of niet koop laat ik niet afhangen van de geur. Tenzij ze stinken natuurlijk dan koop ik ze niet. Ik vind de doekjes iets te droog en stug daardoor vind ik dat dit niet makkelijk schoon veegt. Ik heb dus liever wat nattere doekjes maar ook niet te nat natuurlijk. De doekjes met aloe vera zijn €3,75 per 56 stuks en de licht geparfumeerde doekjes zijn €3,45 per 56 stuks.
Wanneer je kindje leert zindelijk te worden kan je de flushable wipes gebruiken. Deze kan je namelijk door het toilet spoelen. Erg handig! Wel een kleinere verpakking dan de andere doekjes. Deze flushable wipes zijn €3,50 per 42 doekjes.
De doekjes kan je gebruiken voor het lichaam maar vermijd de ogen anders moet je even met warm water spoelen. Eerlijk gezegd gebruikte ik weleens babydoekjes voor een beetje prut in het hoekje van Nola haar oog. Ik dacht dat dat geen kwaad kon. Er staat ook duidelijk bij dat je moet vermijden dat de kinderen bij de doekjes komen. Ik denk dat dat is om stikgevaar, zuigen aan de doekjes en doekjes in de ogen te voorkomen. Haha ik las de waarschuwing pas na deze foto, oeps:

Nou al met al ben ik dus super tevreden over deze luiers. Heb je genoeg geld en wil je graag ecologische luiers dan zou ik voor deze gaan. Ze zitten super goed en blijven precies zo op zijn plek wanneer ze speelt.
-X-
Annelon



