Van de week ontving ik een leuk Sinterklaas en Kerst cadeau voor moeders. Het Relax mama kwartet. Ik zelf houd wel van spelletjes, vooral korte spelletjes. Dit is een kwartet dus duurt niet lang
Op de kaartjes staan plaatjes en teksten die heel herkenbaar
zijn voor vele moeders. Zoals deze hier rechts. Dit heb ik zo vaak, ook als nanny. Eigenlijk zouden ze hier ook heel makkelijk een nanny variant van kunnen maken :-P. Hoe vaak ik wel niet uit haast op een blokje duplo of een stekelige dinosaurus stap. Dat doet echt super veel pijn. Je moet dan ook nog eens pedagogisch verantwoord reageren terwijl er eigenlijk super veel vloekwoorden op het puntje van je tong liggen.

Nou en dan zoals je hier links ziet de koffie of thee die altijd koud wordt! Bij mij tenminste wel, daarom heb ik aan het einde van de dag ook weleens hoofdpijn. ik heb dan gewoon te weinig gedronken. Koude thee of koffie gooi je weg of vergeet je en gewoon drinken vergeet je te pakken of op te drinken.

Allemaal leuke herkenbare feiten voor moeders en nanny’s komen in dit kwartet voor. Helaas is het een beetje gek om dit cadeau te doen aan een nanny. Een kwartet voor nanny’s zou dus wel zo leuk zijn.

Voor moeders, jonge moeders, is dit een heel leuk cadeau voor hun verjaardag, moederdag, kraamcadeau, kerst en Sinterklaas.
Ik denk alleen dat je dit spel niet te vaak moet spelen, net als vele andere spellen. Anders ken je alle teksten en plaatjes al uit je hoofd. Het is juist leuk om het kwartet er af en toe bij te pakken en met verschillende moeders en nanny’s te spelen. Je ziet dan elke keer weer opnieuw, terwijl je ze vergeten bent, de herkenbare feiten voor een moeder en nanny. Zo komen ook leuke gesprekken op gang.

Een gezellig kwartet spel dus, lekker met een openhaardje aan en een glas wijn er bij. Dit kwartet spel van Relax mama is €9,95.
Je hebt van Relaxe mama nog veel meer. Je hebt bijvoorbeeld het Relax mama handboek met 101 tips voor een relaxte moeder. Deze is €14,95.
Ook heb je het Love mama handboek (die heb ik zelf gekregen van mijn zusje). Dit is een handboek met 101 tips om het vlammetje brandend te houden ;-). Leuk cadeau van de papa voor de mama. Deze is ook €14,95.
Allemaal leuke cadeaus voor moederdag, een verjaardag, als kraamcadeau, voor kerst en Sinterklaas.
-X-
Annelon



