Please assign a menu to the primary menu location under menu

BoekenOngecategoriseerd

Boekreview: Zoek & vind koffer voor meisjes

SAMSUNG CSC Dit is een leuk boek en een leuke puzzel voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze koffer is speciaal voor meisjes. Daarnaast heb je nog een koffer speciaal voor de mannen.

Ik en Nola zijn bezig alle boeken te bekijken en te lezen. Toen we begonnen met dit koffertje wilde Nola het open maken zoals je een boek open maakt (zie bovenstaande afbeelding), heel grappig vind ik dat.

In het koffertje zit een boek en een grote dubbelzijdige puzzel. In SAMSUNG CSChet boek staan allemaal elfjes, meisjes, zeemeerminnen, bloemetjes, dieren, kastelen en noem zo maar op. Boven- en onderaan de bladzijden staat wat je moet zoeken, zoals 2 eenhoorns, 3 geheime deuren, 5 paddenstoelen etc.

Het boek is vrij chaotisch, je kindje moet daar wel tegen kunnen. Het boek is dan ook voor kinderen vanaf drie jaar. Een kindje kan snel afgeleid zijn, maar als ze begrijpen wat de bedoeling is dan gaat dit meestal wel goed

Met kinderen onder de drie jaar is het alsnog leuk om het boek te bekijken en het te hebben over de plaatjes, met af en toe een poging om te leren tellen ;-). Je zou dan ook kunnen zeggen “zoek de eenhoorn” in plaats van “zoek 2 eenhoorns”. Zo kan je aan veel boeken toch een draai geven waardoor het voor de leeftijd van het kindje toch een leuk boek is. Dat vind ik het leuke van mijn werk en mijn rol als moeder. Creatief zijn in het motiveren van de kinderen en het stimuleren van de ontwikkeling (ook al denken zij dat je lekker aan het spelen bent). Wanneer je teveel vragen stelt gaan ze je wel negeren.

Het boek is van karton dus Nola kan de bladzijden makkelijk om slaan en vindt dat maar al te leuk.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCDe puzzel is ook leuk. Op de voorkant van de puzzel staat een grote zoekplaat, net zoals je in de boeken ziet. Ook hier kan je plaatjes zoeken en plaatjes tellen. Op de achterkant van de puzzel staat een mooie tekening, deze kunnen de kinderen inkleuren met stiften en daarna met een doekje weer uitwissen.

SAMSUNG CSCIn het boek staan 275 plaatjes die de kinderen moeten vinden, over 5 platen verdeeld. Ze leren zo spelenderwijs tot 10 tellen. Het boek is €10,95. Normale prijs vind ik dat voor dit koffertje. Dit boek bestaat er ook in het groot met 550 plaatjes die de kinderen moeten zoeken, maar hier heb je dan geen koffertje en puzzel bij. Deze is ook €10,95. Als cadeau zou ik voor het koffertje gaan omdat je dan twee in één heb en er een grote kans is dat het kindje dit leuk vindt. Als je zeker weet dat de kinderen van boeken houden dan is het grote boek ook erg leuk. Hoe groter boek hoe leuker. Het koffertje is uitgegeven door JP Publishing en geïllustreerd door Stephanie Hinton.

-X-

Annelon

 

Leave a Response