Wij hebben van Mercis een heel leuk boek ontvangen. “Boe zegt de koe”. Wij hadden eigenlijk nog geen boeken met daarin plaatjes van dieren. Naja met alleen plaatjes van dieren.

Dit boek is heel overzichtelijk. Je ziet op de bladzijde elke keer maar één dier staan. Zo kan ik haar goed de dieren leren. Nola is meestal al snel klaar met lezen wanneer ik haar voorlees maar deze kan ze helemaal uitlezen aangezien het boek niet heel dik is.

Het boek is van karton. Zoals jullie weten ben ik erg fan van kartonnen boekjes omdat Nola hier zelf in kan lezen. De bladzijde zijn wel van heel dun karton. We hebben hem nu een maand in huis maar hij is nog niet kapot gescheurd. Deze heb ik in der speelgoedkist liggen waardoor hij al wel wat beschadigd is. Dat is logisch als hij in de speelgoedkist ligt en Nola er zelf uit kan lezen.

Ik vind het leuk als Nola zelf ook uit boekjes kan lezen daarom ligt hij in de speelgoedkist voor het grijpen. Er staan een heleboel boeken die gewoon van papier zijn hoog in de kast. Zonde dat Nola er niet zelf uit kan lezen.
We lezen het boekje vaak, hij is echt heel leuk en een aanrader. Leuk als cadeau voor een verjaardag of als kraamcadeau. Het boek is €8,95 echt niet duur!
-X-
Annelon



